Скляні перегородки у Львові

Легкий і гармонійний спосіб зонування простору і цікавий елемент декору.
Отримайте персональну знижку

Мрії здійснюються

з Komandor!

Дизайнерський “must have” останній декількох років! Допоможемо візуально розширити приміщення та додамо світла, використовуючі скляні перегородки та двері.
Великі можливості в дизайні конструкцій скляних перегородок і зовнішній вигляд самого скла дозволяють вписувати їх в будь-який дизайн – як класичний, так і сучасний, мінімалістичний, скандинавський.

Вільне планування і максимум відкритого простору?

– Легко!

Технології і розумні прилади?

– Без проблем!

Класика?

– Завжди в тренді!

LUMI від ТМ Komandor – це система внутрішніх, алюмінієвих та скляних перегородок, яка може бути у вигляді: функціональних перегородок з розсувними та розпашними дверима, нерухомих вітрин або прохідних дверей у рамі, які відповідають сучасному дизайну. ЇЇ специфіка та використані матеріали дозволяють використовувати LUMI як в класичному, так і в лофт-інтер’єрі як цікаву перегородку або поділ кімнати на окремі зони.
Перевагою системи є її мінімалізм, прозорість і свіжість, завдяки чому в облаштованих роздільних або закритих приміщеннях можна легко підтримувати простір, природнє світло та неповторний характер інтер’єру.

Перегородки та двері LUMI добре працюватимуть при відділенні вітальні від зони спальні або гардеробу чи домашнього офісу. Це рішення для сучасних, мінімалістичних та скандинавських інтер’єрів, а також для облаштування офісів.
Оригінальні перегородки та двері LUMI з використанням посиленого скла додають інтер’єру легкості та простору, дозволяючи облаштувати повністю персоналізовані простори та сміливі дизайнерські задуми.

Розпашні двері, виготовлені в системі LUMI, можна виготовити в меблевій дошці, у склі та поєднавши обидва матеріали. Для підтримки послідовності структури, навісні панелі мають спеціально розроблені ручки, доступні в трьох довжинах. Для належного зміцнення конструкції у панелях вище 2 м також рекомендується зробити принаймні один горизонтальний поділ. Завдяки цьому ми отримуємо простору, світлу і дуже ефектно представлену стіну у французькому стилі.
Це рішення буде працювати як в інтер’єрах високих, старих багатоквартирних будинків, так і в новобудовах.